La Moallaka de Antara WILLMET (Joannes).... - Lot 133 - Gros & Delettrez

Lot 133
Estimation :
400 - 800 EUR
Result : 400EUR
La Moallaka de Antara WILLMET (Joannes). Antarae poëma arabicum Moallakah, cum integris Zouzeni scholiis. E codice manuscripto edidit, in latinum sermonem transtulit, et lectionis varietatem addidit Vincentius Elias Menil: observationes ad totum poëma subjunxit Joannes Willmet. Lugd.-Bat., S. et J. Luchtmans, 1816. In-4, (3) ff., 244 pp., (1) ff., demi-veau à coins, dos lisse orné de filets et fleurons dorés, titre en long doré, rousseurs. Exemplaire grand de marges. Texte arabe vocalisé. (Sacy, 3534).