Plutarque

Lot 198
Estimation :
180 - 230 EUR
Plutarque
Epitome Vitarum Plutarchi, hoc est, virorum tam apud Graecos quan latinos illustrium res gestae in compendium redactae, per clarissimum virum Darium Tibertum equi tem Cesaenatem. Paris, Bogard, 1547, in-8 relié plein veau époque, usagé, dos à nerfs orné, plats estampés, décorés de fleurons angulaires et central
Mes ordres d'achat