ANCYRANI Marcelli

Lot 27
Estimation :
80 - 120 EUR
Résultat : 60EUR
ANCYRANI Marcelli
Disquisitiones II de residentia canonicorum quibus accessit tertia, de tactibus ... Cum coloquio critico ... Paris, chez Couterot, 1695, petit in-8, relié plein veau, reliure usagée restaurée, dos à nerfs orné. 8 ffnc, 69 pp., 3 pp. d'index. Suivi de Ad decretalem, ad audientiam de clericis non residentibus, honorii III summi pont ... (2 ffnc, 73 pp., 1 ffnc). Puis Disquisitio théologica de tactibus impudicis (104 pp.). Enfin, Colocium criticum ... (144 pp., 4 ff. d'index).
Mes ordres d'achat