Lot 155
Estimation :
1000 - 1500 EUR

James BROWN (1951-2020)
Untitled, 1986
Gouache on monogrammed and dated paper bottom right
57 x 44.5 cm

Provenance:
Gallery Lelong, Paris
Private collection, France